Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна книга + багаторазові сторінки із завданнями
______________
Алфавіт, назви та звуки тварин, фігури , кольори, цифри, назви транспорту , казки, пісні - все це в одній книзі .
______________
Працює від 3х батарейок АА( не входять в комплект)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Мови | Український |
| Ширина | 23 см |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 3 см |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 27 мм |
| Ширина упакування | 24 мм |
| Висота упаковки | 4 мм |
- Ціна: 729 ₴










