Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка дихаюче видренятко , яка буде оберігати сон твоєї дитини.
з такою іграшкою дитині буде затишно та спокійно засинати.
Іграшка світиться, дихає та грає приємна мелодія
Розмір іграшки 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Рухома |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 10 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 20 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
- Ціна: 649 ₴





