Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька, яка виглядає реалістично і яка сподобається кожній дівчинці.
Висота ляльки — 50 см.
Вона виготовлена з якісної гуми, реалістичні очі. Довге густе волосся легко розчісується, що дозволяє створювати різні зачіски.
- висота: 50 см;
- лялька виконана з гуми;
- імітація скляних очей;
- довге й густе прошите волосся;
- аксесуари у комплекті: магнітна пустушка, памперс, пляшечка, взуття
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лялька |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 20 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 21 мм |
| Ширина упакування | 14 мм |
| Висота упаковки | 57 мм |
- Ціна: 1 999 ₴



