Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такого ви ще ніде не бачили, рації з відеозвязком.
Дітям буде весело гратись та проводити час .
Радіус дії 150 метрів .
У комплекті 2 рації (рожева та блакитна)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 13 мм |
| Ширина упакування | 13 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
- Ціна: 999 ₴



