Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дихаюча іграшка - це найкращий подарунок для вашої дитини та коханої людини.
Від такої іграшки віє теплом та спокоєм.
Іграшка має режим дихання з музикою.
розмір 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 8 см |
| Висота | 27 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 8 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 27 мм |
- Ціна: 799 ₴


