Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХІТ ПРОДАЖУ
Екскаватор на радіокеруванні з рухомим ковшем.
Легко керується , для дитини не буде труднощів
Уявіть як цікаво буде дитині гратись з такою іграшкою у піску.
Можна гратись вдома, на прогулянці.
Іграшка , яка не набридає.
Подаруйте дитині радість, придбавши ій іграшку мрії- екскаватор на радіокеруванні.
Іграшка працює від акумулятора, пульт від батарейок
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 30 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
- Ціна: 899 ₴




