Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний міні бізіборд у вигляді милого динозавра не залишиться без уваги вашого малюка.
Іграшка має 15 казок, 15 пісень, 15 загадок, 15 скоромовок.
Звуки, підсвічування , тріскачки, пальчикові ігри .
Стільки корисного в одній іграшці.
Бізі борд можна брати із собою будь-куди.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 8 мм |
- Ціна: 999 ₴



