Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна книга з графічними завданнями
22 сторінки , повний алфавіт .
Натискай кнопку зазвучать літери, склади, звуки, вірші та слова .
Готуй руку до письма .
Цікаві багаторазові графічні завдання «Пиши, стирай» на кожному розвороті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Мови | Український |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 27 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
- Ціна: 599 ₴









