Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардрідер "Жирафа Всезнайко" українською мовою
122 картки, 244 зображення, 18 тем для навчання, казки, пісні, віршики
_____________
Опис карток:
18 тем, казки, пісні, віршики.
1-10 екзотичні тварини;
11-20 фрукти;
21-30 музичні інструменти;
31-40 свійські тварини;
41-60 міське середовище;
61-70 гардероб;
71-80 овочі;
81-90 кольори;
91-100 геометричні фігури;
101-110 цифри;
111-120 транспорт;
121-130 космос (планеті);
131-160 морські жителі;
161-175 побутові прилади;
176 = 5 дитячих пісень;
177-186 членистоногі;
187-196 птахи;
197-210 професії;
211-243 абетка;
244 = 5 казок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Мови | Український |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 4 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 17 мм |
| Ширина упакування | 23 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
- Ціна: 729 ₴






