Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Восьминіг танцює в такт музиці,
автоматично оминає перешкоди,
рухає щупальцями
Іграшка сприяє розвитку моторики, уяви та сенсорних навичок.
Режим з музикою та без.
Працює від акумулятора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 499 ₴


