Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращий пухнастий друг твого твого малюка
Цей красень підкорить серце твого малюка.
Іграшка виконана у вигляді товстенького песика або котика.
- розміри: 20х18х22 см;
- іграшка працює від трьох батарейок типу “ААА” (не включено до набору);
- іграшку виконано з м’якого та приємного на дотик текстилю;
- кліпає очима та виляє хвостиком;
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Рухома |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 20 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 22 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
- Ціна: 1 299 ₴


