Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це та сама гра, яка змусить дитину відкласти усі гаджети.
Найголовніше , щоб наші діти активно проводили час а разом із цією грою дитина весело та активно проведе час.
Задача дитина повторити те, що показують на екранчику.
Розмір килимку 90х90.
6 режимів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 3 мм |
- Ціна: 1 199 ₴


