Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔥Плюшева іграшка зі штучними інтелектом🔥
З нею можна говорити про будь-що, гратися в вербальні ігри (міста, загадки, інші) як існуючі так і можна попросити вигадати свою. Та про все інше, на що здатна фантазія дитини (в межах розумного).
Увімкніть іграшку.
Завантажте застосунок туя.
Зареєструйтесь.
Натисніть додати ➕
(Bluetooth, wifi повинні бути увімкнені і дозвіл на їх використання потрібно надати застосунку. )
Застосунок повинен знайти іграшку.
Натисніть на неї.
Іграшка додана до застосунку.
Тепер потрібно створити свого друга.
Натисніть - Role change
Потім Custom таб.
Заповніть всі потрібні поля.
Збережіть
| Основні | |
|---|---|
| Мови | Український, Англійська |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 10 см |
| Висота | 20 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 15 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
- Ціна: 3 679,20 ₴



