Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саме те що треба коли у вас вдома холодна підлога і ваша дитина вчиться повзати.
Термокилимок це ідеальний варіант.
Килимок двосторонній, розмір 180x200, легко , зручно та компактно складається
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | EVA |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
- Ціна: 899 ₴




