Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращий подарунок для найменших малюків, розвиваючий куб, який приверне увагу малюка
Має українське озвучування;
музичний барабан та клавіші з літерами та піснями;
ксилофон;
кілька видів пальчикових тренажерів;
сортер із літерами різних форм;
шестерні та пальчиковий лабіринт.
працює від 3-х батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 22 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 20 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 23 мм |
- Ціна: 1 199 ₴


