Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Волохатий домашній улюбленець, від якого ваша дитина буде в захваті.
Це ідеальний подарунок для дитини, яка мріє про домашнього улюбленця.
У грі малюк зможе доглядати улюбленця, розчісувати його та вигулювати На повідку.
працює від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- видає звуки та веселу музику;
- рухається та реагує на дотик;
- колеса;
- обертається по колу;
- 2 режими гри: звук та звук і музика;
- повідець для керування;
- гребінець та прикраса.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 18 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 20 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 21 мм |
- Ціна: 1 299 ₴


