Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращий набір для творчості малюємо на воді Ебру.
Ні один набір так не заволіче дитину як цей
Все , що потрібно зробити це залити воду у концентрат і залити у ємність.
І все, можна творити красу.
Малюємо фарбами , створюєте унікальний візерунок, який потім переносите на аркуш паперу.
6 пляшечок з фарбами-пігментами різних відтінків;
- набір акварельного паперу;
- флакон об'ємом 250 мл з 50 мл концентрованого розчину;
- містка ємність для малювання;
- піпетка;
- пластикові стеки для змішування відтінків;
- пінцет;
- гребінець;
- фартух;
- детальна інструкція з використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 6 см |
| Стан | Новий |
| Кількість кольорів | 6 |
- Ціна: 499 ₴




